مقالات ما

کفپوش


معماری داخلی ساختمان و فناوری دست به دست هم داده اند تا انواع کفپوش های مدرن و یکپارچه تولید کنند. از ترکیب رنگ های صنعتی مقاوم اپوکسی و طرح های استیکری یا پارچه ای همراه با لایه رویه مقاوم سطحی کفپوشی به وجود آمده است به نام کفپوش سه بعدی یکپارچه و مقاوم در برابر انواع تست های که مخصوص دکوارسیون داخلی تولید شده است.

کفپوش سه بعدی از چهار لایه تشکیل می شود که معمولا مایع است و در پروژه ها اجرا می شود و زمانی برای خشک شدن لازم است تا کفپوش سه بعدی به بهره برداری برسد.

در واقع کفپوش سه بعدی مشتقی از کفپوشهای اپوکسی بشمار می آید که در ادامه مطلب به تمامی کفپوشهای اپوکسی و کفپوش سه بعدی می پردازیم....

کفپوش سه بعدی


در مقدار مواد هم چند میل بیشتر از کفپوش سه بعدی ساده اجرا می شد تا عمق را باشکست بیشتری نشان بدهد. کفپوش های سه بعدی عمق دار بسیار متنوع هستند و فضای کار شده مدرن جلوه می دهند.

مزیت کفپوش سه بعدی:

1- یکپارچگی و عایق رطوبت کفپوش سه بعدی
2- عمرطولانی و ضد خط کفپوش سه بعدی
3- حالت آنتی اسیدی و عدم چسبندگی روغن کفپوش سه بعدی
4- شستشو ساده و ترمیم آسان کفپوش سه بعدی
5- تنوع بسیار زیاد در طرح کفپوش سه بعدی
6- کاملا بهداشتی و آنتی باکتریال کفپوش سه بعدی
7- سرعت بالا در اجرای کفپوش سه بعدی
8- انعطاف پدیزی کفپوش سه بعدی

کفپوش سه بعدی ساده
...............................

استفاده از کفپوشهای مختلف به لحاظ نوع استفاده در هر محل مناسب حاض اهمیت است. کفپوش سه بعدی تمامی مشکلات شما را حل نموده است، اجرای کفپوش سه بعدی راحت و بی دردسر تر از انواع کفپوش به حساب می آید و مزیت مهم این کفپوش سه بعدی یک دست شد کار و استفاده از طرح دلخواه و ازهمه مهمتر ضد خش بودن آن است.
انواع کفپوشهای سه بعدی از لحاظ مکان اجرا: کفپوش سه بعدی اتاق کودک، کفپوش سه بعدی اتاق خواب، کفپوش سه بعدی حمام، کفپوش سه بعدی سرویس بهداشتی، کفپوش سه بعدی سالن، کفپوش سه بعدی پذیرایی، کفپوش سه بعدی لابی، کفپوش سه بعدی راپله، کفپوش سه بعدی آشپزخانه است.

کفپوش سه بعدی آسانسور
.....................................

کفپوش سه بعدی از انعطاف بسیار بالا در اجرا برخوردار است که با کمی خلاقیت می توان آنرا در کف اسانسورها اجرا کرد. شرکتهای برون از کشور معمولا حس هیجان با کفپوش سه بعدی به آسانسور داده اند ولی در ایران با در نظر گرفتن موقعیت معمولا از طرح های طبیعی مانند ماهی یا طبیعت کفپوش سه بعدی را در کف آسانسور اجرا می نمایند.
استفاده از طرح های پرسپکتیو عمودی که به کف آسانسور بعدی بدهد در کفپوشهای سه بعدی رایج تر است و علاوه بر زیبایی می توان با انتخاب طرح ترسناک هم بنظر برسد. به طور مثال استفاده از طرح چاه یا گودال توانایی ایجاد آدرنالین در افراد را دارد.

کف پوش سه بعدی پرسپکتیو
.........................................

کفپوش های سه بعدی عمق دار بسیار متنوع هستند و فضای کار شده مدرن جلوه می دهند.معمولا نوع مواد که در کفپوشهای سه بعدی پرسپکتیو استفاده می شود کمی فرق دارد. میزان براقیت این کفپوش کمی پایین تر از سایر کفپوشهای سه بعدی است تا نمای سه بعدی خود را از چندین زاویه به رخ بکشد.
در مقدار مواد هم چند میل بیشتر از کفپوش سه بعدی ساده اجرا می شد تا عمق را باشکست بیشتری نشان بدهد. کفپوش های سه بعدی عمق دار بسیار متنوع هستند و فضای کار شده مدرن جلوه می دهند.

کفپوش سه بعدی سالن و لابی
.........................................

اجرای کفپوش سه بعدی مخصوص سالنها و لابی توسط کلینیک ساختمانی لوتوس با بیش از ده سال تجربه و نمونه کارهای قابل قبول امری حاض اهمیت برای مشتریان است. انتخاب طرح مورد نظر و مجموعه بندی تصاویر در سایت لوتوس باعث سهولت انتخاب شده است.
کفپوش سه بعدی سالن مناسب برای سالن های خانگی، سالن پذیرایی، سالن همایش و سالن لابی هتل یا ساختمان است. سبک سازی سازه و طول عمر بالا در کفپوش های اپوکسی سالن باعث جذابیت اجرا در خانه ها شده است.